3135493124 (98)+ 9133086110 (98)+ 9131665475 (98)+
ایران-اصفهان -کیلومتر 6 جاده اصفهان حبیب آباد خیابان شهید شالباف مجتمع صنعتی سادات ماشین سازی خدایی
با ما در ارتباط باشید

شرکت پیشگامان صنعت خدائی (ماشین سازی خدایی)

در سال ۱۳۸۰ با هدف بهبود کیفیت و رشد صنعت ساخت دستگاه های فیلتر هوا را شروع کرده،

این شرکت موفق شده است از علم و دانش و ماشین آلات صنعتی و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و توانمند محصولات با کیفیتی را تولید نماید و گام های موثری در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی بردارد .

100
%

پاسخگویی سریع و مداوم به مشتریان

95
%

هم سطح با رقبای خارجی

50
+

طراحی های پیشرفته و به روز

100
%

ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

چه چیزی ما را
خاص می کند ؟

چرا ما انتخاب شماییم

در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات , پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد .

خدمات پس از فروش مادام العمر

متعهد و مسئولیت پذیر

برند معتبر و مطمئن

اطمینان سازی مشتری

و اما بیشتر درباره ی ما بدانید

شرکت ماشین سازی خدایی پس از کسب سال ها تجربه در زمینه تولید و ساخت ماشین آلات صنعتی نظیر دستگاه تمام اتوماتیک تزریق فوم پلی یورتان , دستگاه نیمه اتوماتیک تزریق فوم پلی یورتان , دستگاه تزریق فوم چوب و قطعات , دستگاه میکسر اتوماتیک چسب لمینت و خط تولید ستینگ ماشین مخصوص تولید آجر ( ربات آجر ) موفق به تولید و عرضه به مشتریان خود شده است .

      امید است تا با تلاش و همت و خدمت رسانی هرچه  بهتر در حوزه صنعت هر روز شاهد رشد و پیشرفت کشور باشیم و بتوانیم خدمتی صادقانه در جهت رشد و تعالی کشورمان داشته باشیم.