3135493124 (98)+ 9133086110 (98)+ 9131665475 (98)+
Khdayyp288@gmail.com
ایران-اصفهان -کیلومتر 6 جاده اصفهان حبیب آباد خیابان شهید شالباف مجتمع صنعتی سادات ماشین سازی خدایی
با ما در ارتباط باشید

&

شرکت پیشگامان صنعت خدائی (ماشین سازی خدایی)

در سال ۱۳۸۰ با هدف بهبود کیفیت و رشد صنعت ساخت دستگاه های فیلتر هوا را شروع کرده،

این شرکت موفق شده است از علم و دانش و ماشین آلات صنعتی و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و توانمند محصولات با کیفیتی را تولید نماید و گام های موثری در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی بردارد .

100
%

پاسخگویی سریع و مداوم به مشتریان

95
%

هم سطح با رقبای خارجی

50
+

طراحی های پیشرفته و به روز

100
%

ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

چه چیزی ما را

خاص می کند ؟

چرا ما انتخاب شماییم

در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات , پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد .

خدمات پس از فروش مادام العمر

متعهد و مسئولیت پذیر

برند معتبر و مطمئن

اطمینان سازی مشتری

و اما بیشتر درباره ی ما بدانید

شرکت ماشین سازی خدایی پس از کسب سال ها تجربه در زمینه تولید و ساخت ماشین آلات صنعتی نظیر دستگاه تمام اتوماتیک تزریق فوم پلی یورتان , دستگاه نیمه اتوماتیک تزریق فوم پلی یورتان , دستگاه تزریق فوم چوب و قطعات , دستگاه میکسر اتوماتیک چسب لمینت و خط تولید ستینگ ماشین مخصوص تولید آجر ( ربات آجر ) موفق به تولید و عرضه به مشتریان خود شده است .

      امید است تا با تلاش و همت و خدمت رسانی هرچه  بهتر در حوزه صنعت هر روز شاهد رشد و پیشرفت کشور باشیم و بتوانیم خدمتی صادقانه در جهت رشد و تعالی کشورمان داشته باشیم.